Od roku 2021 sme produkty Dahua (kamerové systémy, prístupové systémy,…) rozšírili o termovízie, ktoré sú určené hlavne pre poľovníkov pri love, pozorovaní prírody, vyhľadávaní a záchrane ľudí (polícia, hasiči a iné záchranné zložky), stráženie majetku, alebo iných outdoorových aktivitách.

Dahua

Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd. (Dahua Technology) je popredný svetový poskytovateľ inteligentných riešení zameraných na video. Na základe technologických inovácií ponúka Dahua Technology komplexné bezpečnostné riešenia, systémy a služby na vytváranie hodnôt pre mestské prevádzky, podnikový manažment a spotrebiteľov.

S viac ako 16 000 zamestnancami a z toho viac ako 50 % zapojených do výskumu a vývoja sa riešenia, produkty a služby Dahua uplatňujú vo viac ako 180 krajinách a regiónoch. Od spustenia prvého samostatne vyvinutého 8-kanálového vstavaného DVR v tomto odvetví v roku 2002 sa Dahua Technology venovala technologickým inováciám a neustále zvyšovala svoje investície do výskumu a vývoja, pričom do výskumu a vývoja vložila približne 10 % svojich ročných príjmov z predaja. Spoločnosť pokračuje v skúmaní nových príležitostí založených na video technológiách internetu vecí a už začala podnikať v oblasti strojného videnia, videokonferenčných systémov, profesionálnych dronov, elektronických poznávacích značiek, termovízií, RFID a robotiky.

Viac zistíte na stránke www.dahuasecurity.com

Kvalita

Dlhoročné skúsenosti s kamerovými systémami

Vývoj

V roku 2021 preinvestovaných viac ako 523 miliónov USD

Záruka

Predĺžená záruka pre všetky produkty na 3 roky